22 maja 2022

RECENZJA: Słodki kłamca- Katarzyna Bester

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi.

W tym przypadku – uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm.

Świat Stelli legł w gruzach, kiedy zastała byłego już chłopaka między nogami innej kobiety. Teraz z pomocą przyjaciółki Victorii próbuje uporządkować sobie życie od nowa. Gdy tylko postanawia zrobić przerwę od facetów, los stawia na jej drodze przeszkodę. Podwójną.

Robert jest seksownym właścicielem sieci kawiarni słynącej z najlepszej szarlotki w mieście. Z kolei Adam, jej nowy sąsiad, niezwykle pomocnym i kuszącym przystojniakiem. Każdy z nich może okazać się kolejnym kłamcą.

Mimo obaw i natury romantyczki w Stelli budzi się ogromne pożądanie. Szukanie miłości w świecie pełnym niedomówień jest trudnym wyzwaniem. I zaskakująco podniecającym.

"Słodki kłamca" to lekki, uroczy i bardzo ciekawy romans, obok którego nie umiałabym przejść obojętnie. Tę i poprzednie książki autorki, pochłonęłam dosłownie na raz, czyta się je błyskawicznie. Ogromnie przypadł mi do gustu styl Pani Katarzyny, więc czytanie ich sprawia mi mnóstwo przyjemności. 

Akcja książki jest dynamiczna, momentami jest bardzo słodko i uroczo. Bohaterowie zostali dobrze wykreowani, a dialogi pomiędzy nimi są zabawne i naturalne. Aż trudno uwierzyć, że jest to debiut autorki. 

Jednym słowem polecam! Niezwykle dobrze czytało mi się ten tytuł, jest to idealny, niezobowiązujący czasoumilacz, po ciężkim dniu. Podczas lekury naprawdę często na mojej twarzy gościł uśmiech. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz